Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Koncert Kolęd i Pastorałek „KOLĘDA ŁĄCZY 2023”
Koncert Kolęd i Pastorałek „KOLĘDA ŁĄCZY 2023”
 

Koncert Kolęd i Pastorałek „KOLĘDA ŁĄCZY 2023”

Dnia 18 stycznia 2023 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach  już po raz piąty odbył się  Koncert Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Kolęda łączy” zorganizowany przez Specjalny  Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim.

Celem przedsięwzięcia  była integracja różnych środowisk szkolnych, a w wymiarze duchowym potrzeba  podtrzymywania tradycji, jaką jest wspólne kolędowanie, czyli przeżywanie radości z narodzenia Pańskiego.
Kolędom i pastorałkom  wykonywanym przez wokalistów towarzyszyły występy taneczne i gra na instrumentach muzycznych. Uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych, w tym integracyjnych, ośrodków szkolno-wychowawczych i Warsztatów Terapii Zajęciowej zaprezentowali swoje umiejętności i talenty muzyczne.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się: pani Małgorzata Cepek   - Wicestarosta Siedlecki, pan Adam Skup - dyrektor Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie, pan Jerzy Osiak -  Nadleśniczy Siedlce, pan Mirosław Bieniek -  dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Stoku Lackim.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął pan Karol Tchórzewski-  Starosta Siedlecki,  zaś medialny Tygodnik Siedlecki oraz Katolickie Radio Podlasie.
Dziękujemy tak licznie przybyłym uczestnikom, gościom i tradycyjnie, już dziś  zapraszamy za rok.

AKTUALNOŚCI

  • EUROPEJSKI DZIEŃ TALENTÓW

    Dnia 25 marca obchodzimy Europejski Dzień Talentów.

    czytaj więcej
  • 1 marca PAMIĘTAMY!

    1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl