Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Koncert dla Niepodległej
Koncert dla Niepodległej
 

Koncert dla Niepodległej

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły
Chcieliśmy podzielić się wzruszającymi chwilami z wyjątkowego Koncertu dla Niepodległej, który odbył się 10 listopada z okazji 105 rocznicy odzyskania niepodległości.To było niezwykłe wydarzenie poświęcone Narodowemu Świętu Niepodległości, a jednocześnie okazja do wspólnego świętowania i uczczenia bohaterów, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę wolności.

Dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie klas Szkoły Podstawowej i uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracyw podniosłej patriotycznej atmosferze, z całym zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i taneczne, dzieląc się z nami wyjątkowymi interpretacjami polskich pieśni patriotycznych. Ich entuzjazm i zaangażowanie zaskoczyły nas wszystkich, a widok serc bijących w rytm polskich tradycji sprawił, że każdy moment był niezapomniany.
Niech te chwile będą dla nas wszystkich inspiracją do szacunku dla historii i tradycji naszej Ojczyzny.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie, które sprawiły, że nasz Koncert dla Niepodległej był wyjątkowym przeżyciem.
W tym roku odzyskanie niepodległości świętowaliśmy celebrując dumę i miłość do Polski. Nasza placówka organizowała wiele akcji i przedsięwzięć propagujących postawy patriotyczne wśród uczniów, były m. in.: apele tematyczne, uroczyste akademie, konkursy plastyczne, pokazy mody patriotycznej, konkurs recytatorski i projekty edukacyjne.
Cieszymy się, że mogliśmy razem świętować, oddając hołd naszej kochanej Polsce.

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl