Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Kiermasz Wielkanocny 2017
Kiermasz Wielkanocny 2017
 

Kiermasz Wielkanocny 2017

Dwa tygodnie przed Wielkanocą po raz kolejny został zorganizowany w Galerii Siedlce kiermasz wielkanocny. W tym roku odbył się 1 i 2 kwietnia.

W piękną, słoneczną pogodę odwiedzający Galerię mieli możliwość podziwiać oraz kupić wyroby wyeksponowane na naszym stoisku. Wykonane były przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli, a także swoich rodziców. Bogactwo  wytworów przyciągnęło dużą ilość osób. Zaprezentowane zostały m.in. piękne kolorowe stroiki, pisanki wykonane różnymi technikami, kolorowe palmy i kartki świąteczne. Nie zabrakło również pieczonych baranków i zajączków. Odwiedzający nasze stoisko mogli obejrzeć wystawę fotograficzną, przedstawiającą migawki z życia naszego ośrodka oraz wystawę prac naszych uczniów. Dodatkową atrakcją kiermaszu szczególnie dla najmłodszych była fotościanka – pisanka z zającem, przy której rodzice mogli zrobić im zdjęcie. Tak jak w latach ubiegłych tak i w tym roku dzieci miały okazję samodzielnie ozdobić jajka i baranki styropianowe, a także pomalować obrazek o tematyce wielkanocnej.
Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali nasze przedsięwzięcie, a szczególnie mamom uczniów kl. III a  i kl. III b.               
Odpowiedzialne za zorganizowanie kiermaszu:  Barbara Frankowska, Mieczysława Krystowska,
Współodpowiedzialni: Beata Mucha, Małgorzata Kowalczyk, Jarosław Ługowski
Współpraca z mediami:  Marcin Poziemski.

AKTUALNOŚCI

  • „Spotkania z muzyką 2024” – podsumowanie

    „Muzyka jest wiecznym elementem życia” - Johann Sebastian Bach

    czytaj więcej
  • Warsztaty ceramiczne w Arche w Siedlcach

    W drugim półroczu mijającego roku szkolnego uczennice klasy VIIIB udały się w niezapomnianą podróż w świat sztuki i rzemiosła. Dzięki Fundacji Leny Grochowskiej działającej w Arche w Siedlcach dziewczęta odkrywały tajemnice formowania gliny oraz szkliwienia, malowania i zdobienia ceramiki podczas dziesięciu zajęć warsztatowych.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa stron internetowych