Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Kiermasz Wielkanocny
Kiermasz Wielkanocny
 

Kiermasz Wielkanocny

W dniach 12.03. – 13.03. 2016r. w Galerii Siedlce został zorganizowany Kiermasz Wielkanocny, który wpisał się w tradycję naszego ośrodka. Uczniowie z pomocą nauczycieli i wychowawców wykonali piękne ozdoby, które można było podziwiać  oraz za symboliczne pieniądze kupić.

Odwiedzające nas dzieci mogły sobie ozdobić jajka  styropianowe  lub pokolorować obrazek konturowy o tematyce wielkanocnej. Na pamiątkę rodzice mieli okazję swoim pociechom zrobić zdjęcie przy fotościance - pisanka. Można było także obejrzeć wystawę fotograficzną  o działalności naszego ośrodka i prace plastyczne naszych podopiecznych.

Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przekazany na zorganizowanie wycieczki. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy postanowili wesprzeć naszą akcję i zakupili ozdoby wielkanocne oraz dyrekcji i wszystkim nauczycielom, uczniom, którzy przyłączyli się do naszego przedsięwzięcia. Kiermasz  zorganizowały: Barbara Frankowska, Mieczysława Krystowska, Halina Osiej, Olga Nasiłowska, Agnieszka Gutt i Jarosław Ługowski.

W dn. 17.03. – 21.03. 2016r. został zorganizowany drugi kiermasz w Starostwie Powiatowym w Siedlcach, na którym  można było zakupić wiele pięknych  ozdób wielkanocnych. Podobnie jak w Galerii tak i w Starostwie kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zorganizowanie wycieczki.
Kiermasz  zorganizowały: Barbara Frankowska, Mieczysława Krystowska.

AKTUALNOŚCI

  • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

    czytaj więcej
  • Wycieczka do Sejmu i Senatu RP 2019

    18 czerwca 2019r. uczniowie Szkoły PdP z p. dyr. A. Hołownią oraz nauczycielkami: p. B. Frankowską, p. M. Krystowską, p. M. Grzegorek wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W planach było zwiedzanie Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl