Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Kantata na cztery skrzydła
Kantata na cztery skrzydła
 

Kantata na cztery skrzydła

W jesienny wieczór 20 października 2015 roku  10 - osobowa grupa Koła Recytatorsko – Teatralnego naszego ośrodka udała się do Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach.

Uczestniczyliśmy w spektaklu „Kantata na cztery skrzydła”, wyreżyserowanym przez dyrektora CKiS pana Waldemara Koperkiewicza, z udziałem aktorów Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Byliśmy pod wielkim wrażeniem różnorodności środków wyrazu gry aktorskiej w sztuce, w której łzy mieszały się z ogromną dawką śmiechu. Zrobiła na nas duże wrażenie i poczuliśmy się prawdziwymi odbiorcami wyższej sztuki. Po spektaklu spędziliśmy miłe chwile w pizzerii „Italia”, dzieląc się wrażeniami i relaksując. Późna pora powrotu do ośrodka nie zniechęciła nas do złożenia sobie obietnicy kolejnych wypraw kulturalnych, tak potrzebnych do pełnego rozwoju naszych młodych artystów.
Grupie młodzieży towarzyszyli opiekunowie: pani Mirosława Grzegorek, pani Elżbieta Nowak oraz pan Krzysztof Kowal.

AKTUALNOŚCI

  • Dzień Edukacji Narodowej 2019

    Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników naszego Ośrodka na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, które odbędą się w piątek 11 paźdniernika o godzinie 10:00.

    czytaj więcej
  • Wycieczka do siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Siedlcach

    7 października 2019 roku uczniowie klasy IIIA Pdp i III B Pdp  wzięli udział w wycieczce do  siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Siedlcach.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl