Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

„Jesienne witaminy”
„Jesienne witaminy”
 

„Jesienne witaminy”

Zdrowie jest największym skarbem człowieka, dlatego powinno się je szanować i dbać o nie. W naszej szkole promujemy zdrowy styl życia i odżywiania się. Podejmujemy w tym zakresie wiele działań. Tematyce tej poświęcony był także apel, który odbył się 24 października.

Uczniowie klas I - VIII w wierszykach, piosenkach oraz zagadkach o owocach i warzywach zwrócili uwagę, jak ważną rolę odgrywają witaminy w codziennym, racjonalnym odżywianiu się i jaki jest ich wpływ na nasze zdrowie. Podczas zabaw ruchowych podnosili swoją kondycję fizyczną.
Nasi uczniowie chcą być zdrowi, dlatego na koniec apelu wspólnie przygotowali sałatkę owocową.
Było zdrowo, kolorowo i pysznie.
Mamy nadzieję, że informacje i wskazówki dotyczące właściwego odżywiania się będą stosowane przez naszych uczniów na co dzień!!!
Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie 2022
Integracja uczy w naturalny sposób tolerancji, wrażliwości, otwartości, wyrozumiałości i serdeczności dlatego też 12 maja 2022 r. w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie zorganizowano spotkanie integracyjne, w którym wzięły udział grupy przedszkolne z Powiatowego Przedszkola Specjalnego w Stoku Lackim, grupa rewalidacyjno-wychowawcza z SOSW w Stoku Lackim oraz grupa przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola w Stoku Lackim.

AKTUALNOŚCI

  • VIII INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”

    19 maja 2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiegow Siedlcach odbyła się VIII edycja Integracyjnego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

    czytaj więcej
  • „Polska – nasz kraj”

    „Polska – nasz kraj”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów  zajęć komunikacji realizowanych z uczniami Szkoły Podstawowej i uczniami Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl