Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

IX INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”
IX INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”
 

IX INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”

Dnia 11.05.2023r. z inicjatywy Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Stoku Lackim, na scenie teatralnej Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach odbył się  IX Integracyjny Przegląd Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Siedlecki Karol Tchórzewski,  zaś patronaty medialne: Katolickie Radio Podlasie  i Tygodnik Siedlecki.
Podczas przeglądu swoje talenty zaprezentowali uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych, szkół specjalnych oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej.  Nasi uczniowie także pokazali zgromadzonej widowni swoje talenty. Artystów podziwiało szerokie grono widzów oraz zaproszonych gości. Podobnie jak w poprzednich latach, tegoroczny IX  Integracyjny Przegląd Twórczości Artystycznej  „Wiosenne Inspiracje” zakończył się dla wszystkich uczestników zwycięstwem. Wszystkie grupy za udział w przeglądzie otrzymały pamiątkowe statuetki, dyplomy
i upominki.

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl