Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

III Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Skórcu
III Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Skórcu
 

III Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Skórcu

Dnia 18 września grupa młodzieży z naszego Ośrodka wzięła udział w III  Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych zorganizowanej przez Warsztaty Terapii Zajęciowej „ Nowa Szansa” w Skórcu. 

Zawody sportowe miały na celu upamiętnić 100 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na wstępie wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Państwowy, następnie pofrunęły balony w barwach narodowych.  Nasza drużyna sportowa podkreśliła ważność uroczystości poprzez stroje sportowe w barwach biało-czerwonych. Wspaniała sportowa rywalizacja, ciekawe konkurencje, serdeczna atmosfera to tylko krótki opis tego co przeżyliśmy. Była rywalizacja, poczęstunek, oczywiście pamiątkowe medale i statuetki.  Za wszystko dziękujemy organizatorom, bawiliśmy się wspaniale i do zobaczenia za rok!

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl