Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

III Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Skórcu
III Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Skórcu
 

III Spartakiada Osób Niepełnosprawnych w Skórcu

Dnia 18 września grupa młodzieży z naszego Ośrodka wzięła udział w III  Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych zorganizowanej przez Warsztaty Terapii Zajęciowej „ Nowa Szansa” w Skórcu. 

Zawody sportowe miały na celu upamiętnić 100 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na wstępie wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Państwowy, następnie pofrunęły balony w barwach narodowych.  Nasza drużyna sportowa podkreśliła ważność uroczystości poprzez stroje sportowe w barwach biało-czerwonych. Wspaniała sportowa rywalizacja, ciekawe konkurencje, serdeczna atmosfera to tylko krótki opis tego co przeżyliśmy. Była rywalizacja, poczęstunek, oczywiście pamiątkowe medale i statuetki.  Za wszystko dziękujemy organizatorom, bawiliśmy się wspaniale i do zobaczenia za rok!

AKTUALNOŚCI

  • Dzień Edukacji Narodowej 2019

    Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników naszego Ośrodka na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, które odbędą się w piątek 11 paźdniernika o godzinie 10:00.

    czytaj więcej
  • Wycieczka do siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Siedlcach

    7 października 2019 roku uczniowie klasy IIIA Pdp i III B Pdp  wzięli udział w wycieczce do  siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Siedlcach.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl