Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Finał konkursu plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo”  Mazowiecki Urząd Wojewódzki – 21.06.2016r. Warszawa
Finał konkursu plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo” Mazowiecki Urząd Wojewódzki – 21.06.2016r. Warszawa
 

Finał konkursu plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo” Mazowiecki Urząd Wojewódzki – 21.06.2016r. Warszawa

Trzydzieści trzy osoby zostały nagrodzone w wojewódzkim finale konkursu plastycznego  „W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

Wojewoda Mazowiecki wręczył zwycięzcom m.in. sprzęt elektroniczny, hulajnogi, gry i książki. Uroczyste przekazanie nagród i dyplomów odbyło się w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim. Konkurs ma na celu kształtowanie właściwych postaw i zachowań wśród dzieci i młodzieży. Sekcja Plastyczna pod kierunkiem pani Eli Nowak od kilku lat bierze w nim udział, z sukcesami na etapie powiatowym. Etap wojewódzki tegorocznej edycji został przeprowadzony przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego MUW we współpracy
z Komendą Główną Straży Pożarnej.
       Prace konkursowe oceniano w czterech kategoriach wiekowych: uczniowie klas 1-3 i 4-6 szkół podstawowych, uczniowie gimnazjów oraz uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych i oddziałów integracyjnych.
       Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przyznał także trzynaście wyróżnień. Osoby te otrzymały nagrody oraz dyplomy z rąk Sylwestra Dąbrowskiego, I Wicewojewody Mazowieckiego. Nagrodzeni w Grupie IV to m.in. reprezentujący nasz Ośrodek: Norbert Prochenka, Mateusz Chojecki oraz Mateusz Przesmycki.  
       W uroczystości wręczania nagród towarzyszyła nam grupa uczniów pod opieką pani Dorotki Chudzik. Kolejną atrakcją wyjazdu był spacer po malowniczej Starówce warszawskiej. Na zakończenie wycieczki pan Konrad zawiózł nas na „wymarzony” obiad w McDonaldzie. Pełni wrażeń wracaliśmy do naszego ośrodka, gdzie czekała na nas Pani Dyrektor, gratulująca młodym artystom sukcesu.
Informacja i fotorelacja na stronie: www.mazowieckiurzadwojewodzki/komunikaty

/Opiekun Sekcji: Elżbieta Nowak/ Zdjęcia: Dorota Chudzik/

AKTUALNOŚCI

 • EUROPEJSKI DZIEŃ TALENTÓW

  Dnia 25 marca obchodzimy Europejski Dzień Talentów.

  czytaj więcej
 • 1 marca PAMIĘTAMY!

  1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

  czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl