Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Europejski Tydzień Autyzmu
Europejski Tydzień Autyzmu
 

Europejski Tydzień Autyzmu

W pierwszym tygodniu grudnia obchodzony jest Europejski Tydzień Autyzmu. Stanowi okazję do pogłębienia wiedzy o tym zaburzeniu, a szczególnie dostrzeżenia możliwości, potrzeb i problemów osób ze spektrum autyzmu i ich rodzin w codziennym życiu.

Placówka zaświeciła na niebiesko dzięki balonikom, które przypominały wszystkim o tym ważnym święcie. Nasi uczniowie aktywnie włączyli się w to wydarzenie. Wykonywali plakaty, prace plastyczne i uczestniczyli w warsztatach sensoplastycznych. Obejrzeli również film „Oszukać zmysły”, który pozwolił wychowankom lepiej poznać i zrozumieć  życie osób dotkniętych autyzmem.

AKTUALNOŚCI

  • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

    czytaj więcej
  • Wycieczka do Sejmu i Senatu RP 2019

    18 czerwca 2019r. uczniowie Szkoły PdP z p. dyr. A. Hołownią oraz nauczycielkami: p. B. Frankowską, p. M. Krystowską, p. M. Grzegorek wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W planach było zwiedzanie Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl