Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień Życzliwości i Pozdrowień
Dzień Życzliwości i Pozdrowień
 

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada, na całym świecie obchodzony jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień, a także dobrych uczynków
i pozytywnych emocji. W naszej szkole postanowiliśmy zaakcentować ten dzień wspaniałym przesłaniem „Życzliwość dodaje skrzydeł”. Uczniowie dowiedzieli się, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra, empatii i życzliwości wobec innych osób.

W specjalnie przygotowanej scenerii, na tle żółtych skrzydeł – symbolu naszej akcji, nasi wychowankowie zaprezentowali hasła, które chcą wysłać w świat do drugiego człowieka. „Dzień Życzliwości” był doskonałą okazją do podkreślenia, jak ważna jest empatia, wspieranie, drobne gesty i miłe słowa. To był dzień pełen pozytywnych emocji, a my przypomnieliśmy sobie, jak istotne jest bycie miłym dla siebie nawzajem każdego dnia.

AKTUALNOŚCI

  • 2 kwietnia 2024 r. - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

    W ramach obchodów Światowego DniaŚwiadomości Autyzmu nasza placówka organizuje jubileuszową X-tą edycję konkursu plastycznego pt. „Kocham, myślę, czuję… na niebiesko”.

    czytaj więcej
  • Walentynki 2024

    14 lutego to fantastyczny dzień w kalendarzu. Wszyscy wiedzą, że właśnie wtedy obchodzimy święto zakochanych. Zawsze staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Kultywujemy tradycję miłości, przyjaźni i szacunku do drugiego człowieka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl