Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień przedszkolaka 2019
Dzień przedszkolaka 2019
 

Dzień przedszkolaka 2019

W dniu 20.09.2019 odbyło się spotkanie I i II grupy przedszkolnej w ramach obchodów „Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka”.

Po śniadaniu obecne dzieci udały się do sali gimnastycznej, aby razem wesoło się bawić i czerpać radość z bycia przedszkolakiem. Zabawy muzyczne, balony, bańki mydlane, doznania sensoryczne z własnoręcznie wykonanym piaskiem kinetycznym, grupowa praca plastyczna- stemplowanie dłonią (pomalowaną wcześniej farbą), otrzymanie medali to niektóre atrakcje przygotowane dla naszych podopiecznych.
Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy pogody ducha oraz samych wspaniałych dni w naszym przedszkolu.

AKTUALNOŚCI

  • „Niech żyje Bal Karnawałowy 2023!”

    W czwartek, 2 lutego odbył się w naszym ośrodku doroczny bal karnawałowy. W zabawie tanecznej uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz przedszkolaki i uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

    czytaj więcej
  • Kolędowanie w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

    Dnia 25 stycznia, na zaproszenie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach uczniowie klasy III, IV i VI wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl