Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień pluszowego Misia 2018
Dzień pluszowego Misia 2018
 

Dzień pluszowego Misia 2018

Jest takie święto jedno na całym świecie, którego w kalendarzu być może nie znajdziecie,
lecz wiedzą o nim dzieci i to już nie od dzisiaj dziś święto nad świętami Dzień pluszowego Misia.

W dniu 30 listopada przedszkolaki brały udział w obchodach światowego święta pluszowego misia. Tego dnia każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego przyjaciela pluszowego misia, który towarzyszył mu przez cały dzień. W tym wyjątkowym dniu dzieci z naszego przedzskola zostały odwiedzone nie tylko orzez misie ale i przedszkolaki z wychowawcami z przedszkola w Pruszynie. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły podczas organizowanych konkursów i zabaw przy misiowych przebojach. Był to dzień pełen wrażeń i radości.
Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie 2022
Integracja uczy w naturalny sposób tolerancji, wrażliwości, otwartości, wyrozumiałości i serdeczności dlatego też 12 maja 2022 r. w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie zorganizowano spotkanie integracyjne, w którym wzięły udział grupy przedszkolne z Powiatowego Przedszkola Specjalnego w Stoku Lackim, grupa rewalidacyjno-wychowawcza z SOSW w Stoku Lackim oraz grupa przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola w Stoku Lackim.

AKTUALNOŚCI

  • VIII INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”

    19 maja 2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiegow Siedlcach odbyła się VIII edycja Integracyjnego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

    czytaj więcej
  • „Polska – nasz kraj”

    „Polska – nasz kraj”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów  zajęć komunikacji realizowanych z uczniami Szkoły Podstawowej i uczniami Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl