Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień Edukacji Narodowej 2019
Dzień Edukacji Narodowej 2019
 

Dzień Edukacji Narodowej 2019

Dnia 11 października w naszym ośrodku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej połączony  z inauguracją nowego roku szkolnego 2019/2020.

W poczet uczniów naszej szkoły zostali włączeni: przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej i szkoły Przysposabiającej do Pracy.
Zgodnie z tradycją pani dyrektor Anna Hołownia za pomocą szkolnego ołówka dokonała pasowania na ucznia i tym samym powitała nowe dzieci w gronie naszej społeczności. Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, birety oraz drobne upominki.
Na tę wyjątkową okoliczność uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami przygotowali występy  o różnych formach przekazu artystycznego: wiersze, piosenki, taniec.
W Dniu Edukacji Narodowej przedstawiciele Rady Rodziców oraz przybyli goście złożyli pracownikom oświaty najlepsze życzenia, za co z całego serca wszystkim gorąco dziękujemy.

AKTUALNOŚCI

  • Dyplomy dla naszego Ośrodka

    Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim otrzymał dyplomy sygnowane przez Pana Dariusza Piontkowskiego - Ministra Edukacji Narodowej, za udział w akcjach "Szkoła do hymnu" oraz "Szkoła pamięta".

    czytaj więcej
  • Wycieczka uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy do Muzeum Powstania Warszawskiego

    4 grudnia 2019 roku uczniowie klasy IIIA, IIIB i IB Szkoły Przysposabiającej do Pracy odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, jedno z najważniejszych miejsc na historycznej mapie współczesnej Polski.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl