Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień Edukacji Narodowej 2019
Dzień Edukacji Narodowej 2019
 

Dzień Edukacji Narodowej 2019

Dnia 11 października w naszym ośrodku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej połączony  z inauguracją nowego roku szkolnego 2019/2020.

W poczet uczniów naszej szkoły zostali włączeni: przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej i szkoły Przysposabiającej do Pracy.
Zgodnie z tradycją pani dyrektor Anna Hołownia za pomocą szkolnego ołówka dokonała pasowania na ucznia i tym samym powitała nowe dzieci w gronie naszej społeczności. Uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, birety oraz drobne upominki.
Na tę wyjątkową okoliczność uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami przygotowali występy  o różnych formach przekazu artystycznego: wiersze, piosenki, taniec.
W Dniu Edukacji Narodowej przedstawiciele Rady Rodziców oraz przybyli goście złożyli pracownikom oświaty najlepsze życzenia, za co z całego serca wszystkim gorąco dziękujemy.
Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie 2022
Integracja uczy w naturalny sposób tolerancji, wrażliwości, otwartości, wyrozumiałości i serdeczności dlatego też 12 maja 2022 r. w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie zorganizowano spotkanie integracyjne, w którym wzięły udział grupy przedszkolne z Powiatowego Przedszkola Specjalnego w Stoku Lackim, grupa rewalidacyjno-wychowawcza z SOSW w Stoku Lackim oraz grupa przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola w Stoku Lackim.

AKTUALNOŚCI

  • VIII INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”

    19 maja 2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiegow Siedlcach odbyła się VIII edycja Integracyjnego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

    czytaj więcej
  • „Polska – nasz kraj”

    „Polska – nasz kraj”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów  zajęć komunikacji realizowanych z uczniami Szkoły Podstawowej i uczniami Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl