Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień Edukacji Narodowej 2018
Dzień Edukacji Narodowej 2018
 

Dzień Edukacji Narodowej 2018

11 października w naszym ośrodku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona z inauguracją nowego roku szkolnego 2018/2019.

Jak to ma miejsce od lat, nie mogło na niej zabraknąć przedstawiciela władz powiatu,  Starosty siedleckiego, Pana  Dariusza Stopy oraz Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stoku Lackim, Pana Mirosława Bieńka.
W gronie naszej szkolnej  społeczności , z ogromną radością  witaliśmy również  Nauczycieli emerytów oraz  Rodziców i bliskich naszych podopiecznych.
W poczet uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim, Dyrektor Pani Anna Hołownia włączyła trzech przedszkolaków, czterech uczniów szkoły podstawowej oraz dwóch uczniów szkoły Przysposabiającej do Pracy.
Akademia odbyła się w duchu patriotycznym. Ogromnym przeżyciem, zarówno dla nowych przedszkolaków, uczniów, jak i Rodziców było pasowanie  szkolnym  ołówkiem  oraz udekorowanie dzieci  biało-czerwonymi szarfami. Każde z nich otrzymało także wspaniały dyplom oraz bukiet kolorowych cukierków.
Nie zabrakło życzeń dla nauczycieli, wychowawców oraz  wszystkich pracowników , którzy na co dzień mają do czynienia z naszymi  wspaniałymi dziećmi. Życzenia płynęły zarówno ze strony władz, Dyrekcji Ośrodka , jak i Rady Rodziców, za co serdecznie wszystkim dziękujemy.
W ramach wdzięczności za trud codziennej pracy dzieci przygotowały występy artystyczne, które przyniosły każdemu z gości wiele radości i wzruszeń.

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl