Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień Edukacji Narodowej 2015
Dzień Edukacji Narodowej 2015
 

Dzień Edukacji Narodowej 2015

Jak co roku 14 października w naszej szkole hucznie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie ofiarowali niezwykły prezent nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły.

Był nim występ artystyczny: piosenki, taniec, wiersze i oczywiście życzenia. Wśród wszystkich uczniów wyróżniali się tego dnia pierwszoklasiści. To również Ich święto – to Ich wielki dzień. Złożyli ślubowanie i zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Mieliśmy także niecodzienną okazję uczestniczenia w uroczystym otwarciu przedszkola w naszej placówce, które już niedługo powita pierwszych przedszkolaków. Swoją obecnością zaszczycili nas: p. Michał Okniński (Wicestarosta Siedlecki), p. Jolanta Franczuk, p. Stanisław Biardzki, p. Bogusława Gorzała, p. Cecylia Radzikowska i p. Grażyna Staręga. Z ogromna przyjemnością gościliśmy emerytowanych pracowników naszej szkoły.

AKTUALNOŚCI

  • Powitanie Jesieni 2021

    Dzisiaj do naszego Ośrodka w przepięknej oprawie muzycznej „Cztery pory roku - jesień” A. Vivaldiego, zawitała kolorowa Pani Jesień z koszem pełnym niespodzianek oraz listą zadań do wykonania.

    czytaj więcej
  • Dzień Przedszkolaka 2021

    20 września 2021 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl