Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień Dziecka w Chlewiskach 2017
Dzień Dziecka w Chlewiskach 2017
 

Dzień Dziecka w Chlewiskach 2017

W dniu 2 czerwca 2017r. grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w festynie z okazji Powiatowego Dnia Dziecka zorganizowanym w Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach.

W programie zaplanowanych było wiele interesujących atrakcji. Obejrzeliśmy m.in. pokaz sztuk walki karate
w wykonaniu młodych sportowców oraz pokazy taneczne. Obchodom towarzyszyły pokazy straży pożarnej, policji, motocyklistów i kierowców samochodów terenowych. Miło spędziliśmy czas podczas zabawy na pompowanej zjeżdżalni. Na zakończenie czekał na nas  poczęstunek - kiełbaska z grilla oraz słodziutki pączek. Przygotowany posiłek bardzo nam smakował. Miłym akcentem kończącym naszą zabawę było otrzymanie gadżetów dla uczniów. Ten dzień był niezwykły i niezapomniany.

AKTUALNOŚCI

  • 2 kwietnia 2024 r. - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

    W ramach obchodów Światowego DniaŚwiadomości Autyzmu nasza placówka organizuje jubileuszową X-tą edycję konkursu plastycznego pt. „Kocham, myślę, czuję… na niebiesko”.

    czytaj więcej
  • Walentynki 2024

    14 lutego to fantastyczny dzień w kalendarzu. Wszyscy wiedzą, że właśnie wtedy obchodzimy święto zakochanych. Zawsze staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Kultywujemy tradycję miłości, przyjaźni i szacunku do drugiego człowieka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl