Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień Babci i Dziadka 2019
Dzień Babci i Dziadka 2019
 

Dzień Babci i Dziadka 2019

Dnia 25 stycznia 2019 roku odbyła się w naszym przedszkolu niezwykłą uroczystość. Powodem spotkania był organizowany Dzień Babci i Dziadka, o którym nasze przedszkolaki nie zapomniały.

Niezwykle cieszy fakt przybycia tak dużej grupy ,, Dziadków”, którzy ze wzruszeniem podziwiali specjalnie na tę okazję przygotowany program artystyczny i z entuzjazmem brali udział w zabawach integracyjnych. Spotkanie przebiegała w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Było dużo radości i uśmiechu połączonego ze łzami wzruszenia. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i okolicznościowych upominków. To wszystko dla was kochane Babcie
i Dziadkowie. Dziękujemy że zawsze jesteście przy nas, pamiętacie o nas. My, przedszkolaki mamy dla was nasze uśmiechnięte buzie i otwarte serduszka. Kochamy Was bardzo, nie tylko w dniu Waszego święta.

AKTUALNOŚCI

  • Walentynki w Szkole Przysposabiającej do Pracy - 14 lutego 2019

    Młodzież ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy zorganizowała kolejne integracyjne spotkanie, zapraszając p. Dyrektor oraz kolegów z Gimnazjum.

    czytaj więcej
  • Cykliczne wyjazdy integracyjne do Tężni Solankowej

    Pierwsze półrocze roku szkolnego było bogate w nowe doświadczenia. Jednym z nich były cykliczne wyjazdy do tężni solankowej.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl