Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień Babci i Dziadka 2019
Dzień Babci i Dziadka 2019
 

Dzień Babci i Dziadka 2019

Dnia 25 stycznia 2019 roku odbyła się w naszym przedszkolu niezwykłą uroczystość. Powodem spotkania był organizowany Dzień Babci i Dziadka, o którym nasze przedszkolaki nie zapomniały.

Niezwykle cieszy fakt przybycia tak dużej grupy ,, Dziadków”, którzy ze wzruszeniem podziwiali specjalnie na tę okazję przygotowany program artystyczny i z entuzjazmem brali udział w zabawach integracyjnych. Spotkanie przebiegała w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Było dużo radości i uśmiechu połączonego ze łzami wzruszenia. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i okolicznościowych upominków. To wszystko dla was kochane Babcie
i Dziadkowie. Dziękujemy że zawsze jesteście przy nas, pamiętacie o nas. My, przedszkolaki mamy dla was nasze uśmiechnięte buzie i otwarte serduszka. Kochamy Was bardzo, nie tylko w dniu Waszego święta.

AKTUALNOŚCI

  • „Niech żyje Bal Karnawałowy 2023!”

    W czwartek, 2 lutego odbył się w naszym ośrodku doroczny bal karnawałowy. W zabawie tanecznej uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej i szkoły przysposabiającej do pracy oraz przedszkolaki i uczestnicy zajęć rewalidacyjno-wychowawczych.

    czytaj więcej
  • Kolędowanie w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach

    Dnia 25 stycznia, na zaproszenie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach uczniowie klasy III, IV i VI wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl