Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Dzień Babci i Dziadka 2018
Dzień Babci i Dziadka 2018
 

Dzień Babci i Dziadka 2018

Dnia 29 stycznia 2018 roku odbyła się w naszym przedszkolu niezwykła uroczystość.

Powodem spotkania był organizowany Dzień Babci i Dziadka, o którym nasze przedszkolaki nie zapomniały. Niezwykle cieszy fakt przybycia tak dużej grupy ,, Dziadków”, którzy ze wzruszeniem podziwiali specjalnie na tę okazję przygotowany program artystyczny i z entuzjazmem brali udział w zabawach integracyjnych. Spotkanie przebiegała w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Było dużo radości i uśmiechu połączonego ze łzami wzruszenia. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i okolicznościowych upominków. To wszystko dla was kochane Babcie i Dziadkowie. Dziękujemy że zawsze jesteście przy nas, pamiętacie o nas. My, przedszkolaki mamy dla was nasze uśmiechnięte buzie i otwarte serduszka. Kochamy Was bardzo, nie tylko w dniu Waszego święta.

AKTUALNOŚCI

  • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

    Upalne dni zwiastują nadchodzące wakacje. W naszym Ośrodku oficjalnie pożegnaliśmy rok szkolny.

    czytaj więcej
  • Za co lubimy lato?

    „Za co lubimy lato?” – na to pytanie staraliśmy się odpowiedzieć  podczas zajęć z przedmiotu komunikacja.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl