Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Bal karnawałowy 2019
Bal karnawałowy 2019
 

Bal karnawałowy 2019

Tłusty czwartek w Specjalnym Ośrodku w Stoku Lackim obchodzony jest dosyć hucznie - jako podsumowanie karnawału urządzono uroczysty bal.

Jako pierwsi zabawę rozpoczęli najmłodsi - wychowankowie przedszkola wraz uczniami najmłodszych klas oraz grup ZWR przetarli szlaki na "pałacowym parkiecie". Po uroczystym otwarciu i przecięciu inauguracyjnej wstęgi przez Panią Dyrektor zabawa rozpoczęła się na całego. Tańcom towarzyszyły konkursy z nagrodami. Nasze maluchy zachwycały różnorodnoścą karnawałowych strojów a także spontanicznością w beztroskiej zabawie.
Po przerwie nastąpiła zmiana uczestników balu - na parkiet wkroczyli pełni energii uczniowie starszych klas. Jak na każdym uroczystym balu, nie mogło zabraknąć znamienitych gości - tym razem pałac w Stoku Lackim odwiedzili uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kisielanach Caritas Diecezji Siedleckiej, wśród których można było spotkać naszych absolwentów. Wspólne tańce i zabawa urozmaicały konkursy, między innymi karaoke.
Na spragnionych energii czekały tradycyjne tłustoczwartkowe pączki. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i wspólnie spędzony czas.
VIII Zimowy Zjazd Integracyjny w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Stoku Lackim 15-17 lutego 2019
VIII Zimowy Zjazd Integracyjny rozpoczął się w piątek 15 lutego tradycyjnym przemarszem do świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Stoku Lackim. W korowodzie oświetlonym pochodniami maszerowali uczniowie Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z Łosic, Węgrowa, Oświęcimia, Łodzi i Stoku Lackiego, Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 111 w Warszawie, Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego w Sandomierzu oraz uczniowie Zespołu Szkół w Łosicach.

AKTUALNOŚCI

  • Bal karnawałowy 2019

    Tłusty czwartek w Specjalnym Ośrodku w Stoku Lackim obchodzony jest dosyć hucznie - jako podsumowanie karnawału urządzono uroczysty bal.

    czytaj więcej
  • ŚWIATOWY DZIEŃ WIEDZY NA TEMAT AUTYZMU 2019

    W ramach obchodów Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu, nasza placówka wspólnie z kinem „ Helios” i Galerią „Siedlce” zaprasza na V integracyjne spotkanie, które odbędzie się 3 kwietnia 2019 r.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl