Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Bal karnawałowy 2019
Bal karnawałowy 2019
 

Bal karnawałowy 2019

Tłusty czwartek w Specjalnym Ośrodku w Stoku Lackim obchodzony jest dosyć hucznie - jako podsumowanie karnawału urządzono uroczysty bal.

Jako pierwsi zabawę rozpoczęli najmłodsi - wychowankowie przedszkola wraz uczniami najmłodszych klas oraz grup ZWR przetarli szlaki na "pałacowym parkiecie". Po uroczystym otwarciu i przecięciu inauguracyjnej wstęgi przez Panią Dyrektor zabawa rozpoczęła się na całego. Tańcom towarzyszyły konkursy z nagrodami. Nasze maluchy zachwycały różnorodnoścą karnawałowych strojów a także spontanicznością w beztroskiej zabawie.
Po przerwie nastąpiła zmiana uczestników balu - na parkiet wkroczyli pełni energii uczniowie starszych klas. Jak na każdym uroczystym balu, nie mogło zabraknąć znamienitych gości - tym razem pałac w Stoku Lackim odwiedzili uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kisielanach Caritas Diecezji Siedleckiej, wśród których można było spotkać naszych absolwentów. Wspólne tańce i zabawa urozmaicały konkursy, między innymi karaoke.
Na spragnionych energii czekały tradycyjne tłustoczwartkowe pączki. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i wspólnie spędzony czas.

AKTUALNOŚCI

  • Powitanie Jesieni 2021

    Dzisiaj do naszego Ośrodka w przepięknej oprawie muzycznej „Cztery pory roku - jesień” A. Vivaldiego, zawitała kolorowa Pani Jesień z koszem pełnym niespodzianek oraz listą zadań do wykonania.

    czytaj więcej
  • Dzień Przedszkolaka 2021

    20 września 2021 r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl