Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Bal karnawałowy 2018
Bal karnawałowy 2018
 

Bal karnawałowy 2018

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy to dzień niezwykły,często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci i młodzież, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było również u nas.
Zabawę rozpoczęli najmmłodsi. Dzieci doskonale bawiły się przy utworach przygotowanych specjalnie dla nich. Były konkursy i zabawy, w których można było wygrać drobne upominki.
Gdy maluchy udały się na zajęcia, na nasz pałacowy parkiet wkroczyli starsi. Tańce i konkursy dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń, towarzyszyli nam goście z Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Siedleckiej w Skórcu i Kisielanach. Aby nikomu nie zabrakło sił, na każdego czekał słodki symbol karnawału - tradycyjny, polski pączek. Nasyceni muzyką i dobrą zabawą wspominać będziemy ten wesoły dzień.

AKTUALNOŚCI

 • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda Łączy"

  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Stoku Lackim serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Koncercie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 17 stycznia 2019 r.
  w godzinach 10.00-13.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach przy ul. Bpa I. Świrskiego 31.

  czytaj więcej
 • Wieczór Kolęd 2018

  Wyjątkowe przedstawienie nawiązujące do zwyczajów i tradycji wigilijnych towarzyszących oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia  było ozdobą tegorocznego „Wieczoru wigilijnego”, który odbył się 18 grudnia w naszym Ośrodku.

  czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl