Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Apel patriotyczny w szkole SPP
Apel patriotyczny w szkole SPP
 

Apel patriotyczny w szkole SPP

Dnia 4 maja 2023 roku  w Szkole SPP zorganizowaliśmy apel patriotyczny.

Powrót do szkoły po przerwie związanej z majowymi świętami okazał się dobrym momentem do przypomnienia tych świąt, ich krótkiej historii, znaczenia symboli narodowych, ich poszanowania i możliwościach wykorzystania do manifestowania polskości. Były wiersze, czytane teksty, zagadki, ciekawostki oraz obrazy do tematu. Podczas apelu panował spokój i powaga, które obowiązują podczas takich spotkań. Zawsze pamiętamy i utrwalamy  to co ważne z naszej historii. Jesteśmy dumni z tego, że mieszkamy w Polsce i jesteśmy Polakami!

AKTUALNOŚCI

  • Koncert Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy" 2024

    Jak co roku w styczniu, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bożonarodzeniowym Koncercie Kolęd i Pastorałek pod hasłem  "Kolęda łączy", który odbędzie się 9 stycznia 2024 roku w CKiS w Siedlcach.

    czytaj więcej
  • Poznajemy postać św. Mikołaja - katecheza

    Dnia 22 listopada 2023 r. w Specjalnym Ośrodku Szklono – Wychowawczym w Stoku Lackim odbyła się katecheza prowadzona przez Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl