Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Andrzejkowe spotkanie w Szkole Przysposabiającej do Pracy - w wigilię św. Andrzeja 29 listopada 2018r.
Andrzejkowe spotkanie w Szkole Przysposabiającej do Pracy - w wigilię św. Andrzeja 29 listopada 2018r.
 

Andrzejkowe spotkanie w Szkole Przysposabiającej do Pracy - w wigilię św. Andrzeja 29 listopada 2018r.

Tegoroczne Andrzejki zorganizowała sama młodzież, od początku inicjując, pisząc scenariusz, zgłaszając się do p. Dyrektor, zapraszając gości, przygotowując oprawę muzyczną.

W dniu imprezy, pod opieką grupy nauczycieli, uczniowie udekorowali klasę, nakryli do stołów, obsługiwali sprzęt. Były wróżby na przyszłość, przebojowe tańce, całe tace słodkości, pyszna sałatka i prawdziwa satysfakcja z samodzielnie zorganizowanej zabawy. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło oczywiścienaszej Pani Dyrektor, klasy III Gimnazjum z wychowawcą p. Dorotką Chudzik oraz byłej wychowawczyni klasy III PdP – p. Ewy Rajewskiej.
Mamy nadzieję na dobrą wróżbę dla nas wszystkich! A młodzież ze Szkoły PdP spisała się świetnie w roli organizatora.
Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie 2022
Integracja uczy w naturalny sposób tolerancji, wrażliwości, otwartości, wyrozumiałości i serdeczności dlatego też 12 maja 2022 r. w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie zorganizowano spotkanie integracyjne, w którym wzięły udział grupy przedszkolne z Powiatowego Przedszkola Specjalnego w Stoku Lackim, grupa rewalidacyjno-wychowawcza z SOSW w Stoku Lackim oraz grupa przedszkolaków z zaprzyjaźnionego przedszkola w Stoku Lackim.

AKTUALNOŚCI

 • VIII INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „Wiosenne Inspiracje”

  19 maja 2022 r., po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiegow Siedlcach odbyła się VIII edycja Integracyjnego Przeglądu Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”.

  czytaj więcej
 • „Polska – nasz kraj”

  „Polska – nasz kraj”. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów  zajęć komunikacji realizowanych z uczniami Szkoły Podstawowej i uczniami Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

  czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl