Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

Akcja Mikołaj vol III
Akcja Mikołaj vol III
 

Akcja Mikołaj vol III

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 18 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Stoku Lackim.

A to wszystko dzięki czterem cudownym dziewczynom. Karolina, Olga, Milena i Małgosia sprawiły, że święta stały się wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne dla uczniów ośrodka. Dzień rozpoczął się wspólnym biesiadowaniem przy obficie zastawionym stole – był to dobry moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, zapachu wigilijnych potraw oraz przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój. Oczekując upragnionego Gościa wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez wspaniałych animatorów. Po zakończonej zabawie wszyscy z uwagą nasłuchiwali dzwonków świętego Mikołaja. Ten niezwykły dzień, dzięki osobom o wielkich sercach przyniósł naszym podopiecznym wiele radości i wzruszeń. Pozostanie on w pamięci i sercach bardzo, bardzo długo...

AKTUALNOŚCI

  • Dzień Edukacji Narodowej 2019

    Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników naszego Ośrodka na uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej, które odbędą się w piątek 11 paźdniernika o godzinie 10:00.

    czytaj więcej
  • Wycieczka do siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Siedlcach

    7 października 2019 roku uczniowie klasy IIIA Pdp i III B Pdp  wzięli udział w wycieczce do  siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Siedlcach.

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl