Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim to miejsce wyjątkowe.

W pałacowych warunkach, bajkowym otoczeniu, a przede wszystkim w ciepłej i przyjaznej atmosferze uczą się dzieci i młodzież o specjalnych potrzebach
edukacyjnych.

2 kwietnia 2023 – Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
2 kwietnia 2023 – Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
 

2 kwietnia 2023 – Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W ramach obchodów DniaŚwiadomości Autyzmu nasza placówka organizuje już po raz dziewiąty konkurs plastyczny pt. „Moje niebieskie marzenia”. Tematem tegorocznego konkursu są marzenia, te duże i te małe – przez które piękniejszy staje się każdy dzień.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy plastycznej w kolorze niebieskim. Poprzez swoje prace dzieci mogą opowiedzieć o swoich własnych marzeniach, ale także o marzeniach dla innych ludzi, a może dla całego świata…
Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci przedszkolnych z niepełnosprawnościami iuczniów specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych. Termin nadsyłania prac do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczegow Stoku Lackim upływa 23 marca 2023 roku. Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników nastąpi 30 marca 2023 rokuo godz.10.00 w kinie Helios.
Szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w regulaminie (do pobrania w załączniku na dole). Wyniki konkursu oraz zdjęcia nagrodzonych prac zostaną umieszczone na stronie internetowej naszego ośrodka oraz w mediach patronujących ogłoszonemukonkursowi.
Zapraszamy do udziału w konkursie.


AKTUALNOŚCI

  • EUROPEJSKI DZIEŃ TALENTÓW

    Dnia 25 marca obchodzimy Europejski Dzień Talentów.

    czytaj więcej
  • 1 marca PAMIĘTAMY!

    1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

    czytaj więcej

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Stoku Lackim

ul. Pałacowa 1, 08-110 Siedlce
tel, (025) 631 59 01 - Sekretariat

Dojazd:
Autobusy MPK Siedlce, linie: 6, 14, 23, 26

czytaj więcej
Budowa strony internetowej: L77.pl